קופה רושמת

עד לפני עשרים שנה, קופה רושמת נחשבה למוצר ייחודי אשר לא היה ניתן למצוא אותו בכל חנות. מאז ועד היום, תחום הקופות הרושמות עבר מהפכה והתקדמות משמעותית וכיום ניתן למצוא קופה רושמת כמעט בכל בית עסק מקטן ועד גדול. קופה רושמת הינה מחשב לכל דבר, אשר מספק יכולות של ניתוח נתונים, קביעת מחירים, ניהול מלאי ועוד וכל זאת בהתאמה לצרכי הפעילות השוטפת של העסק. קופה רושמת מהווה כלי יעיל ונוח המשמש לניהול ולתפעול העסק באופן מיטבי מה שתורם להתייעלות הפעילות ולהגדלת הרווחיות.

קופה רושמת מחיר

קופה רושמת מחיר כוללת פונקציות חיוניות להתנהלות השוטפת של העסק. כך למשל ניתן להיעזר בקופה רושמת המשלבת משקל דיגיטלי וקולטת את נתוני המוצר לשם הזנת נתונים לחשבון הלקוח בעת הקנייה. קופה רושמת מחיר יודעת לבצע חישובים רבים ורציפים המסייעים למעקב אחר המלאי בחנות, הזנת מבצעים והפעלתם באופן אוטומטי בזמן הקנייה, קבלת רשימה של מוצרים מועדפים ומבוקשים יותר ופחות וכן עוד יכולות מחשוב מתקדמות. קופה רושמת הינה מתוחכמת ומחוברת למערכת המחשבים הארצית, כך מתקבלת קופה רושמת מחיר המעדכנת מחירים באופן שוטף ורציף ומספקת נתוני מכירה של כל חנויות הרשת בכל רגע נתון.

כלים ופתרונות מתקדמים ליעילות ולרווחיות העסק

קופה רושמת מאפשרת לבצע מגוון רחב של פעולות חישוביות שונות המסייעות לניהול המלאי של העסק וכן היא בעלת יכולת לקריאת ברקוד במהירות ובקלות. קופה רושמת מחיר ניתן למצוא היום במגוון בתי עסק בהם: חנויות בגדים, מסעדות, סופרמרקטים, חנויות כלי עבודה ובית ועוד. קופה רושמת ניתן להתאים באופן ספציפי לצרכי העסק וזאת באמצעות שילוב של ממשק ידידותי המקל על התפעול של העסק. חברת אוטוסופט פועלת החל משנת 1988 בתחום הנהלת חשבונות, עמדות מכירה, קופה רושמת וקופה רושמת מחיר לבתי עסק. אנו באוטוסופט מספקים מגוון פתרונות ושירותים מתקדמים וממוחשבים המייעלים ומשפרים את פעילות העסק ותורמים לצמיחתו ולרווחיותו וכל זאת במחירים אטרקטיביים ומתוך הקפדה על יחס אישי ושירות איכותי.